Home

Dedikuar fëmijëve në nevojë.

You are a Sunflower Foundation INC.

Public NonProfit – Non administrative costs

Objektivat e arritura nga You are a Sunflower2 vjet

274
Familje të ndihmuara
120
Dëshira të fëmijëve të prekur nga sëmundjet e gjakut, me kancer dhe leucemi janë plotësuar, disa ishin dëshira e tyre e fundit
10000
Qytetarë të Botës kanë veshur bluzat Luledielli
2000
Arusha me bluza Luledielli u dhuruan në jetimoret e Shqipërisë dhe të Kosovës
5400
Shkarkime të Lojës -App Game You are a Sunflower për 3 muaj
000
Kosto administrative mbahen nga ne nga cdo projekt gjithcka bëhet me zemër

Bli nje bluze te ndihmosh femijet te jetojne dhe te buzeqeshin perseri.

Shkarko lojen You are a Sunflower per bamiresi.

google-play
appstore

VIDEO PREZANTUESE

Si nisi Luledielli fluturimin e saj, deri me sot!

Mbështesni You are a Sunflower Foundation të ndryshojë Botën!

Tirana, You are a Sunflower

Lexo më shumë

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.